Toponica Za Sajt

Zahvalnica Foto klubu “Objektiv”

Na sinoćnjem koncertu u Domu kulture u Toponici KUD “Vuk i Naum” je, u prisustvu mnogobrojnih gostiju, proslavilo deset godina rada. Tom prilikom su uručene zahvalnice ljudima i organizacijama koji su, svako na svoj način, pomogli rad KUD “Vuk i Naum”, među kojima je i foto klub “Objektiv” iz Kragujevca. Malo je reći da smo ponosni na svoje prijatelje iz Toponice, kojima želimo da nastave sa uspešnim radom.

Foto klub “Objektiv” iz Kragujevca je uključen u razne umetničke projekte i inicijative, a sa radošću smo podržali jubilarnu proslavu deset godina rada Kulturno-umetničkog društva “Vuk i Naum” iz Toponice.

Na našem sajtu možete istražiti naše fotografske projekte, radionice, i saznati više o našim članovima. Takođe, pratite nas na društvenim mrežama kako biste bili u toku sa najnovijim fotografijama i događanjima.

Leave a Reply