You are currently viewing Treće mesto za Jordanskog

Treće mesto za Jordanskog

Ponosno ističemo da je naš član Goran Jordanski osvojio visoko treće mesto na ovogodišnjem festivalu ulične fotografije “Frame24” u Novom Sadu. Njegova sposobnost da uhvati istinski duh gradskog života i prenese ga kroz svoje fotografije ostavila je snažan utisak na žiri i publiku. Goranova strast prema uličnoj fotografiji je očigledna u svakom njegovom snimku, a njegovo treće mesto je priznanje za njegov trud i posvećenost.

Na istom takmičenju drugi naš član, Ivan Stojanović zauzeo je petnaesto mesto.

Foto klub “Objektiv” je mesto gde se okupljaju fotografski entuzijasti koji dele istu strast prema fotografiji. Naš klub pruža podršku, edukaciju i inspiraciju svojim članovima, omogućavajući im da rastu i razvijaju svoje veštine. Kroz redovne susrete, radionice i projekte, članovi Foto kluba “Objektiv” imaju priliku da se izraze kroz objektiv i podelite svoje priče sa svetom.

Hvala vam što podržavate Foto klub “Objektiv” i naše članove.

Pogledajte najbolje plasirane fotografije na ovogodišnjem “Frame24”

Leave a Reply